1 / 8
رنگ تَرَک پورقاضیان
2 / 8
00989121754065
3 / 8
رنگ تَرَک پورقاضیان
4 / 8
00989121754065
5 / 8
رنگ تَرَک پورقاضیان
6 / 8
00989121754065
7 / 8
رنگ تَرَک پورقاضیان
8 / 8
00989121754065رنگ تَرَک پورقاضیان

مزیتهای استفاده از رنگ تَرَک پورقاضیان

قیمت تمام شده بر اساس متراژ سطح کار رنگ شده

همانطور كه مي دانيد براي اجرا رنگ ترك بر روي قطعات بسته به جنس آن احتياج به لايه هاي متفاوتي از رنگ داريد ، براي مثال سطوح پلاستيكي نظير ABS ، پلي استايرن ها و هايمپك حداقل تنها به يك لايه رنگ ترك و براي سطوح غير پلاستيكي به حداقل دو لايه رنگ (يك لايه آستري براق و يك لايه رنگ ترك) نياز داريم.ُ بسته به جنس آستر اعمالی و وجود لاک رویه نهایی قيمت تمام شده فيلم رنگي اجرا شده بر واحد متر مربع متفاوت خواهد بود . كه اين مبلغ بین متری 5 دلار تا 15 دلار در نوسان است.

دوام رنگ در قوطی و در صورت خشک شدن رنگ باید چه کرد

رنگ ترک را درون قوطی در صورتی که درب آن باز نشده باشد می توان برای حداقل 2 و حداكثر 5 سال نگهداری کرد ، اما اگر بر اثر سهل انگاری رنگ مورد نظر خشک شد میبایست ابتدا رنگ خشک شده را کاملا آسیاب نمود و بمرور در تینر حل کرد سپس برای 2 تا 3 روز صبر کنید و بمرور با کاردک کاملا مخلوط نمایید. دوباره قابل استفاده است اما قبل از استفاده توسط توري صاف گرديده و باید بر روی سطح کوچکی از فام و دانه بندی آن مطمئن شد.

دوام رنگ بر روی قطعات رنگ آمیزی شده

این رنگ در صورت اجرا با آستر مناسب و لاک پلی یورتان می تواند بر سطوح خارجی برای حداقل 2 سال و حداکثر بسته به شرایط برای 15 سال از خود مقاومت نشان دهد. هر چند كه مقاومت اين رنگ بر روي سطوحي كه بر روي آنها لاك محافظي استفاده شده مستقيما به مقاومت لاك بكار رفته باز مي گردد و چسبندگي مجموعه فيلم هاي رنگي اجرا شده بر روي قطعه به عهده آستر بكار رفته است.

مقدار پوشش رنگ ترك پورقاضيان

مقدار پوشش يا پوشانندگي رنگ ترك بسته به قدرت و كيفيت تينر مصرفي، نوع آستر انتخابي، شيوه اجرا رنگ (وسايل اجرا: ديپ كردن، اجرا با قلمو يا رولر، استفاده با كاردك هاي نقاشي و انواع پمپ هاي رنگ پاش)، ساختار رنگ ترك مورد استفاده و فام آنها متفاوت است. اين مقدار با در نظر گرفتن شرايط متفاوت براي رنگهاي ترك معمولي پورقاضيان بين 3 تا 12 متر مربع و براي رنگ ترك متاليك بين 1 تا 7 متر مربع متغير است

مزایای استفاده از این رنگ بسیار زیاد است

:این رنگ مزایای مختلف فراوانی دارد که از جمله آنها به این موارد اشاره می نماییم

. امکان اجرای دو فام مختلف بر روی سطح به طور همزمان که به دکوراتورها توانایی ایجاد هارمونی و هماهنگی بیشتر را می دهد

عدم نمایش اشکالات استفاده طولانی از سطح کار چه قطعه باشد و چه سطوح بزرگ نظیر دیوار (از نظر لطمات مختلف سطح و عدم نظافت دوره ای مرتب)

قابلیت ترمیم لطمات سطحی در دراز مدت بدون رنگ آمیزی کل کار

تنوع نامحدود فام های مختلف

قابليت اجرا بر روی سطوح رنگ پذیر پلاستیکی بدون نیاز به آستر نظیر ABS و Polystyrene و هايم پك

قابلیت اجرا بر روی آسترهای مختلف از حیث ساختار های آن

بدون نیاز به تجربه قبلی در استفاده از این رنگ یا مهارت خاص

قابلیت استفاده از ابزارهای مختلف جهت اجرای رنگ نظیر کاردک و قلمو و رولر و پمپهای رنگ پاش (با هوا و بدون هوا) و حتی پمپهای رنگ پاش مولتی کالر